Візовий калькулятор

Для чого потрібен візовий калькулятор?

  З появою безвізового режиму наші громадяни отримали можливість подорожувати в країни Євросоюзу по біометричному паспорту. Але є один важливий момент – правила перебування в Шенген-зоні. І тут виникає безліч питань, одне з них – на скільки можна залишатися по біометрії і протягом якого періоду.

 Щоб не заглиблюватись в законодавчі норми, як висновок ідеться про те, що в зоні діі Шенгена громадяни України можуть перебувати по біометичному паспорту не більше 90 днів з кожного періоду 180 днів підряд. Принцип, за яким потрібно підраховувати кількість днів, заключається в тому, що має бути в цих 180 днях періоду перебування в зоні Шенгена  сумарно не більше 91 дня. Лише 90 днів і менше.
Факти виїзду-в’їзду фіксуються на кордоні. Там бачать цю кількість днів і в разі сумарного результату за півроку (180 днів) більше 90 вас буде депортовано та накладена заборона на в’їзд в ЄС. 
Для більшого перебування вам потрібно оформляти візу чи інші юридичні документи на виїзд.

 Ми пропонуємо вам калькулятор для рахування кількості днів перебування в ЄС. Сюди ви вводите всі минулі поїздки в період від півроку з запланованої дати виїзду.

Візовий калькулятор

введіть дані:

формат:місяць/число/рік (2 останні цифри)

приклад:01/07/18

  • В’їзд
  • Виїзд
  • Різниця

 Для роботи за кордоном ми маємо більше 800 вакансій на різні терміни – від 2-3 місяців  до 6 і більше . Можете обрати собі роботу як спеціаліст, так і різноробочими, на складах та в готелях-ресторанах, на будівництві.  Обирайте, що вам найкраще підходить. 

  ПЕРЕЙТИ У ВАКАНСІЇ 

 Даний калькулятор не є юридично вагомим, – це лише додатковий інструмент для орієнтовного підрахунку потрібної кількості днів та перевірки на дотримання правил перебування в країнах Євросоюзу громадян України.