Відгуки

  Знайти роботу не так просто, і ті, хто хоч раз стикався з такою проблемою, це знають. А роботу за кордоном  – це ще важче, адже інша країна, інші закони, різні роботодавці та їхні вимоги. Ми це розуміємо, бо самі проходили цей шлях і маючи досвід, вирішили поставити сервіс надання роботи за кордоном на належний рівень і люди, які скористалися нашими пропозиціями, залишаючи відгуки про роботу “Три Максимум”, здебільшого вдячні за надану можливість.

З кожною людиною, що їде працювати за кордон, ми стараємось все обговорити, порадити, розповісти про нюанси що чекають її на місці роботи. І нам дуже важливо знати ваші враження та відгути про роботу, що ми запропонували. Як ви з’їздили, що робили, де жили, яке було відношення працедавців до вас… Нам важливо це для того, щоб радити іншим людям цю вакансії на вашому прикладі, або ж навпаки. Розкажіть про це для нас та інших людей, що лише збираються поїхати:

38
Залиште свій відгук

avatar
26 Коментувати теми
12 Відповіді на тему
0 Підписники
 
Найчастіше обговорювані коментарі
Гаряча тема коментарів
36 Коментар авторів
Віра Павлівна, Збараж (Тернопільська обл.)Виталина г. СеверодонецкМихайло, м. ВарашМарія, м.КоростеньЕгор г. Северодонецк Автори останніх коментарів
  Підписатися  
Сповістити про
Іванка, м.Угнів
Гість
Іванка, м.Угнів

Я через цю фірму знайшла роботу на складі Нагел під Варшавою. Все що можу сказати про таку роботу – нестерпно важко. Не знаю як тут люди хвалять складську роботу – мене вистачило на два місяці і все. Робили в групах по 6 людей пакували молочку – оплачували залежно від кількості укомплектованих картонів – намагаєшся робити все швидко, щоб побільше заробить і дуже швидко втомлюєся – під кінець зміни ледве рухаєся. Мене попереджали, що температура на складі низька +8 та з тим темпом роботи було зовсім не холодно. Але люди застуджуються та хворі ходять на роботу, хоча їм пропонували відлежатися, помінятися… Читати більше »

Кира Мариупольская
Гість
Кира Мариупольская

В Три Максимум работают очень отзывчивые сотрудницы. Помогли мне разобраться с коридорами по визе и биометрии. А еще у них вакансии на очень классные отели в Карпаче. Сама не была, но подруга приехала и очень довольна.

Ліда, Маневичі
Гість
Ліда, Маневичі

Їздила від них по біометричному паспорту, мене супроводжувала фірма від того часу, коли подзвонила і до виїзду, швидко оформили, сказали що водій завезе. Їхала з їхнім водієм, привезли в Польщу на офіс, слава Богу, фірма оказалась нормальна, підписала договір на склад косметики Ейвон, поселили, видали спецодяг, вийшла на роботу, працювала зі сканером.Думала, не справлюся, але получалося і пакувати і сканувати, робота не важка фізично але на ногах. Зарплату отримувала різну – коли години були, коли менше, але говорили -11 зл/год ,а в мене виходило більше над норму робила. До 15 зл / год виходила. Мені даже запропонували запрошення безкоштовно на… Читати більше »

Артур м.Луцьк
Гість
Артур м.Луцьк

Маю великий досвід каменщиком, поїхав уже вдруге від цієї агенції. Робода добре оплачуванна, платять від виробітки, власних у нас нормальний мужик був, ставлення хороше, ще й і на роботу завезе, хостел надали нам безкоштовно. Ну робота не із легких , але щоб заробити хороші гроші треба попотіти. Я їхав через Ігоря Станіславовича, він мені і документи робив і про роботу розказував. Такщо дякую вам. Привіт з Волині!