Відгуки

  Знайти роботу не так просто, і ті, хто хоч раз стикався з такою проблемою, це знають. А роботу за кордоном  – це ще важче, адже інша країна, інші закони, різні роботодавці та їхні вимоги. Ми це розуміємо, бо самі проходили цей шлях і маючи досвід, вирішили поставити сервіс надання роботи за кордоном на належний рівень і люди, які скористалися нашими пропозиціями, залишаючи відгуки про роботу “Три Максимум”, здебільшого вдячні за надану можливість.

З кожною людиною, що їде працювати за кордон, ми стараємось все обговорити, порадити, розповісти про нюанси що чекають її на місці роботи. І нам дуже важливо знати ваші враження та відгути про роботу, що ми запропонували. Як ви з’їздили, що робили, де жили, яке було відношення працедавців до вас… Нам важливо це для того, щоб радити іншим людям цю вакансії на вашому прикладі, або ж навпаки. Розкажіть про це для нас та інших людей, що лише збираються поїхати:

38
Залиште свій відгук

avatar
26 Коментувати теми
12 Відповіді на тему
0 Підписники
 
Найчастіше обговорювані коментарі
Гаряча тема коментарів
36 Коментар авторів
Віра Павлівна, Збараж (Тернопільська обл.)Виталина г. СеверодонецкМихайло, м. ВарашМарія, м.КоростеньЕгор г. Северодонецк Автори останніх коментарів
  Підписатися  
Сповістити про
Роман
Гість
Роман

Не змогли підібрати те що хотів по роботі , але знайшли компроміс поки все добре.

Оля і Діма
Гість
Оля і Діма

Ми молоде подружжя, захотіли поїхати за кордом без витрат…. краще б ми не їхали. Нічого толком не заробили. За все нада платити. Але ми поїхали на 1,5 місяця. З вакансію заплатили, за догогу заплатили, за житло платили , але добре шо хоч окремо вдвох жили. Повираховували за все і за спецодяг, і за медогляд…. Отримали ми ЗП як виїжали наступного місяця. Он приїхали і чекаємо чи заплатять нам ще за ті півмісяця. Я в шоці. Зрозуміла шо треба якщо хоч нормальноі влаштуватись і заробить то треба їхать по візі на більш тривалий час. Нам казали про це дівчата, шо там… Читати більше »

Мар'яна Сивук
Гість
Мар'яна Сивук

Ми з чоловіком їздили на склад Ашан, в Мшонуві. Добре що буди разом, заробили непогано і це по візі, кстаті.

Ліза, Полтава
Гість
Ліза, Полтава

Не люблю писати відгуки, але не втрималась, скільки чула всякого поганого про такі фірми, що відправляють людей за кордон і кидають там їх. Може мій відгук допоможе комусь знайти роботу своєї мрії, бо я знайшла її тут, в агентстві Три максимум. Я працюю офіціанткою в п’ятизірковому готелі в Миколайках. Власники готеля і весь персонал дуже людяні, турботливі люди. Я як приїхала, то дуже боялася підходить до людей, хоча мову знаю, але практики не було, так вони мене підтримували , коли бачили, що я перелякана чи чогось не можу зрозуміти, то завжди підходили і допомагали знайти спільну мову с клієнтом, щоб… Читати більше »

Галина Іванців
Гість
Галина Іванців

Мені теж в готелі сподобалось, я була в Карпачі взимку. Дякую Марині менеджену, за те що порадила цю роботу.

Катя (с. Рокитне)
Гість
Катя (с. Рокитне)

Їхала моя знайома від них. І я звернулася на туж вакансію по біометричному паспорту, думала чи попаду туди де знайома, чи завезуть як інші фірми. Слава богу, все прошло гладко: переслала паспорт на вайбер; скинула аванс за вакансію на карточку; передзвонили сказали на який день виїзд на роботу з їхнім водієм; поїхала до них на офіс, оплатила за вакансію і страховку зробили; заплатила водію за дорогу; приїхали на кондитерську фабрику,там пришлось звичайно привикать до такого темпу і специфічності, але заробила нормально як на першу поїздку. Тож скажу шо це провірена фірма. Рекомендую.