Відгуки

  Знайти роботу не так просто, і ті, хто хоч раз стикався з такою проблемою, це знають. А роботу за кордоном  – це ще важче, адже інша країна, інші закони, різні роботодавці та їхні вимоги. Ми це розуміємо, бо самі проходили цей шлях і маючи досвід, вирішили поставити сервіс надання роботи за кордоном на належний рівень і люди, які скористалися нашими пропозиціями, залишаючи відгуки про роботу “Три Максимум”, здебільшого вдячні за надану можливість.

З кожною людиною, що їде працювати за кордон, ми стараємось все обговорити, порадити, розповісти про нюанси що чекають її на місці роботи. І нам дуже важливо знати ваші враження та відгути про роботу, що ми запропонували. Як ви з’їздили, що робили, де жили, яке було відношення працедавців до вас… Нам важливо це для того, щоб радити іншим людям цю вакансії на вашому прикладі, або ж навпаки. Розкажіть про це для нас та інших людей, що лише збираються поїхати:

26
Залиште свій відгук

avatar
17 Коментувати теми
9 Відповіді на тему
0 Підписники
 
Найчастіше обговорювані коментарі
Гаряча тема коментарів
25 Коментар авторів
Крістіна, ЛуцькМар'яна СивукІгор ПетрушинІванка, м.УгнівКатя (с. Рокитне) Автори останніх коментарів
  Підписатися  
Сповістити про
Надежда Сергеева
Гість
Надежда Сергеева

Спасибо за предоставленную работу на складе в Мщонуве. Татьяна спасибо что все оформили отправили и побеспокоились как я сьездила.

Влад і Ко
Гість
Влад і Ко

Ми з хлопцями попали в сеть готелів на роботу – хто на барі хто офіціантами. В Карпачі і Віслі. Робота хороша, жили там же в готелях, територія класна користувались тим що є там безплатно басейн тренажорка… в неробочий час. Заробили тоже добре – дякуєм Тетяні за роботу.Да. там умова – польський на рівні спілкування. обовязково. Але то мова неважка – захочете, підтянете.

Альона
Гість
Альона

Доброго дня, ми сімейна пара Альона з Олегом звернулися до Три Максимум з м. Сарни, їздили від них осінню 2018 на склади в м.Тересін по візах, (теж в них робили) на пів року.Працювали комплектувальниками товару на теплому складі. Моя робота заключалася ходити по складу та збирати товар в ручну та за допомогою сканера комплектувати у ящики. А чоловік схотів пройти курси на кару і комплектував заявки на автопогрущику ( вони платні 150 зл.). Що нам подобалося, що можна було заробити більше, бо ми працювали швидко наловчилися з другого місяця. Тобто оплата була від вироботкі і нам виходило за годину від… Читати більше »

Артєм_А
Гість
Артєм_А

Трохи довго робили документи!! Я знаю шо то від вас не залежить, але чекати важко. Добре шо хоч зробили все вірно і на кордоні не чіпали. Побачим яка тут робота, на стройці, пока поселили тільки.