Відгуки

  Знайти роботу не так просто, і ті, хто хоч раз стикався з такою проблемою, це знають. А роботу за кордоном  – це ще важче, адже інша країна, інші закони, різні роботодавці та їхні вимоги. Ми це розуміємо, бо самі проходили цей шлях і маючи досвід, вирішили поставити сервіс надання роботи за кордоном на належний рівень і люди, які скористалися нашими пропозиціями, залишаючи відгуки про роботу “Три Максимум”, здебільшого вдячні за надану можливість.

З кожною людиною, що їде працювати за кордон, ми стараємось все обговорити, порадити, розповісти про нюанси що чекають її на місці роботи. І нам дуже важливо знати ваші враження та відгути про роботу, що ми запропонували. Як ви з’їздили, що робили, де жили, яке було відношення працедавців до вас… Нам важливо це для того, щоб радити іншим людям цю вакансії на вашому прикладі, або ж навпаки. Розкажіть про це для нас та інших людей, що лише збираються поїхати:

43
Залиште свій відгук

avatar
30 Коментувати теми
13 Відповіді на тему
0 Підписники
 
Найчастіше обговорювані коментарі
Гаряча тема коментарів
41 Коментар авторів
Паша, м.СлавутаНадія РомановичМакс, ЗдолбунівРуслана, м. РівнеЛюба Автори останніх коментарів
  Підписатися  
Сповістити про
Елена
Гість
Елена

обратилась нащет работы – предложили горничной в отель. Немного документиы ждали, но они пришли и я поехала. Отель в г. Карпач, 4звезды, требуют конечно… Но привыкла, втянулась… всеже не на складе коробки паковать…Фирма оформила все нормально.

МірА
Гість
МірА

Да тошо требують то точно – і вигляд має буть і бистро працювать. А як кордон перетинали то взагалі шось із чимось -наша границя….(.

NicS_72
Гість
NicS_72

Підходив узнать про роботу для електриків – маю вже за 45 тож трохи важко найти роботу закордоном – всі хочуть молодих. Говорив з Ігорем Станіславовичем, він все пояснив, шо навпаки для спеціалістів вік і досвід то перевага. Предложив пару варіантів роботи. Вибрав роботу в Кракові. Виїхав. Одразу по приїзду оформляють документи і можна на 2 день приступаєш до роботи. Жилье нормальне, робота по заробітку так як і обіцяли.

Анатолий Осиповский
Гість
Анатолий Осиповский

Тоже был у него, я строитель, ездил у Вроцлав на стройку, там машинная штукатурка, я имею опыт, потому сразу выбрал эту работу. В офисе оформлялся документы сделали, страховку…претензий не имею, фирма обязательства выполнила хорошо.

Мельники Василь та Галина
Гість
Мельники Василь та Галина

Були на упаковці курячих лапок, думали шо буде хуже, запах відчувався але не сильно (як на кухні), там чисто скрізь, робота нето шо важка а монотонна.Чоловік відгружав ящики а я фасувала. Платили непогано. А ще добре шо їсти давали 2 рази на день і жили безплатно. Дякую Марині з агентства за те що розказала про цю роботу і оформила все. Будем звертатися.

Наталя
Гість
Наталя

Звернулась в агенство і зрозуміла, що низька культура працівників просто вражає. Мене дивують позитивні відгуки. Сподіваюсь, що працівники не пишуть їх самі… Хоча за 5 років, які нібито існує та працює компанія відгуків могло би бути більше…
Вирішуйте самі