Відгуки

  Знайти роботу не так просто, і ті, хто хоч раз стикався з такою проблемою, це знають. А роботу за кордоном  – це ще важче, адже інша країна, інші закони, різні роботодавці та їхні вимоги. Ми це розуміємо, бо самі проходили цей шлях і маючи досвід, вирішили поставити сервіс надання роботи за кордоном на належний рівень і люди, які скористалися нашими пропозиціями, залишаючи відгуки про роботу “Три Максимум”, здебільшого вдячні за надану можливість.

З кожною людиною, що їде працювати за кордон, ми стараємось все обговорити, порадити, розповісти про нюанси що чекають її на місці роботи. І нам дуже важливо знати ваші враження та відгути про роботу, що ми запропонували. Як ви з’їздили, що робили, де жили, яке було відношення працедавців до вас… Нам важливо це для того, щоб радити іншим людям цю вакансії на вашому прикладі, або ж навпаки. Розкажіть про це для нас та інших людей, що лише збираються поїхати:

11
Залиште свій відгук

avatar
8 Коментувати теми
3 Відповіді на тему
0 Підписники
 
Найчастіше обговорювані коментарі
Гаряча тема коментарів
10 Коментар авторів
Три МаксимумНаталяМельники Василь та ГалинаNicS_72Елена Автори останніх коментарів
  Підписатися  
Сповістити про
Yura88
Гість
Yura88

хочу подякувати ТРИ МАКСИМУМ за те, що знайшли мені хорошу роботу в Польщі. Я звернувся до цієї фірми в серпні 2017 року вже з відкритою візою, бо мав їхати працювати на завод у Вроцлаві, але поки робив візу, то роботодавець вже взяв інших працівників. Переживав, що тепер з цією візою не зможу знайти іншу роботу, але в агентстві мені сказали, що це не проблема, що навіть зможу офіційно працювати. Марина (менеджер) запропонувала мені роботу на логістичному складі Росман в Лодзі. Їх водій завез мене і ще там інших хлопців на роботу, в той самий день оформили, поселили, а наступного дня… Читати більше »

Василь О.
Гість
Василь О.

Їздив на роботу в Познань на склади Рабен. Нормально, все пооформляли дівчата. Коли все підтвердилось, поїхав зразу на склад. Робота заключалась в сортіровці груп товарів для їхніх супермаркетів. Платили добре, але і строго вимагали не дай Бог без каски пройдеш під карою, що на висоті з товаром, штрафують. Є певна к-сть помилок або порушень після якої ідуть зняття штрафу. Ну але то ж вони себе страхують шоб з тобою не сталось нічого. То ж не важко вдіти і каску і спецовку. Платили вчасно, на картку. Спочатку трохи важко без привички але потім нормально. Агенство все зробило добре, і документи і… Читати більше »

Валентина, 49 років, м.Рівне
Гість
Валентина, 49 років, м.Рівне

Весною їздила на кондитерську фабрику «ТАГО». Думала що важно буде мені в мої рока підібрати роботу. Але нічого, швидко підібрали, і я поїхала по біометричному паспорту, дочекалася документів з роботи( запрошення), як мене запевнили, це буде офіційно, і щоб перетнути кордон без проблем. Дуже переживала бо вперше їду і без візи. Але сказали що з їхнім водієм довезуть на саму територію кондитерської фабрики. Переживала що не справлюся, але сказали, що буду працювати за конвеєрною лінією,то мене це влаштувало, бо якби довелося бігати, то не справилася б… Сподобалося що 20 км від Варшави працювали. Фабрика дуже велика, виготовляє печиво. Дотримуються чистоти,… Читати більше »

татьяна
Гість
татьяна

Прочитала ваш коментар я з рівного чи можна ваш телефон їду перший раз на кондитерку дуже переживаю хотілось з вами поспілкуватися

...
Гість
...

фірма багато шо не договарює а би оправити людей в польщу і здерти гроші …
на Україні говорять одне а приїжаєш на роботу в Польщу то пофакту получається зовсім друге…