Відгуки

  Знайти роботу не так просто, і ті, хто хоч раз стикався з такою проблемою, це знають. А роботу за кордоном  – це ще важче, адже інша країна, інші закони, різні роботодавці та їхні вимоги. Ми це розуміємо, бо самі проходили цей шлях і маючи досвід, вирішили поставити сервіс надання роботи за кордоном на належний рівень і люди, які скористалися нашими пропозиціями, залишаючи відгуки про роботу “Три Максимум”, здебільшого вдячні за надану можливість.

З кожною людиною, що їде працювати за кордон, ми стараємось все обговорити, порадити, розповісти про нюанси що чекають її на місці роботи. І нам дуже важливо знати ваші враження та відгути про роботу, що ми запропонували. Як ви з’їздили, що робили, де жили, яке було відношення працедавців до вас… Нам важливо це для того, щоб радити іншим людям цю вакансії на вашому прикладі, або ж навпаки. Розкажіть про це для нас та інших людей, що лише збираються поїхати:

18
Залиште свій відгук

avatar
14 Коментувати теми
4 Відповіді на тему
0 Підписники
 
Найчастіше обговорювані коментарі
Гаряча тема коментарів
17 Коментар авторів
Оля і ДімаАртєм_АРоманМірААльона Автори останніх коментарів
  Підписатися  
Сповістити про
Роман
Гість
Роман

Не змогли підібрати те що хотів по роботі , але знайшли компроміс поки все добре.

Оля і Діма
Гість
Оля і Діма

Ми молоде подружжя, захотіли поїхати за кордом без витрат…. краще б ми не їхали. Нічого толком не заробили. За все нада платити. Але ми поїхали на 1,5 місяця. З вакансію заплатили, за догогу заплатили, за житло платили , але добре шо хоч окремо вдвох жили. Повираховували за все і за спецодяг, і за медогляд…. Отримали ми ЗП як виїжали наступного місяця. Он приїхали і чекаємо чи заплатять нам ще за ті півмісяця. Я в шоці. Зрозуміла шо треба якщо хоч нормальноі влаштуватись і заробить то треба їхать по візі на більш тривалий час. Нам казали про це дівчата, шо там… Читати більше »