Відгуки

  Знайти роботу не так просто, і ті, хто хоч раз стикався з такою проблемою, це знають. А роботу за кордоном  – це ще важче, адже інша країна, інші закони, різні роботодавці та їхні вимоги. Ми це розуміємо, бо самі проходили цей шлях і маючи досвід, вирішили поставити сервіс надання роботи за кордоном на належний рівень і люди, які скористалися нашими пропозиціями, залишаючи відгуки про роботу “Три Максимум”, здебільшого вдячні за надану можливість.

З кожною людиною, що їде працювати за кордон, ми стараємось все обговорити, порадити, розповісти про нюанси що чекають її на місці роботи. І нам дуже важливо знати ваші враження та відгути про роботу, що ми запропонували. Як ви з’їздили, що робили, де жили, яке було відношення працедавців до вас… Нам важливо це для того, щоб радити іншим людям цю вакансії на вашому прикладі, або ж навпаки. Розкажіть про це для нас та інших людей, що лише збираються поїхати:

8
Залиште свій відгук

avatar
6 Коментувати теми
2 Відповіді на тему
0 Підписники
 
Найчастіше обговорювані коментарі
Гаряча тема коментарів
7 Коментар авторів
NicS_72Еленататьяна...Yura88 Автори останніх коментарів
  Підписатися  
Сповістити про
Елена
Гість
Елена

обратилась нащет работы – предложили горничной в отель. Немного документиы ждали, но они пришли и я поехала. Отель в г. Карпач, 4звезды, требуют конечно… Но привыкла, втянулась… всеже не на складе коробки паковать…Фирма оформила все нормально.

NicS_72
Гість
NicS_72

Підходив узнать про роботу для електриків – маю вже за 45 тож трохи важко найти роботу закордоном – всі хочуть молодих. Говорив з Ігорем Станіславовичем, він все пояснив, шо навпаки для спеціалістів вік і досвід то перевага. Предложив пару варіантів роботи. Вибрав роботу в Кракові. Виїхав. Одразу по приїзду оформляють документи і можна на 2 день приступаєш до роботи. Жилье нормальне, робота по заробітку так як і обіцяли.