Відгуки

  Знайти роботу не так просто, і ті, хто хоч раз стикався з такою проблемою, це знають. А роботу за кордоном  – це ще важче, адже інша країна, інші закони, різні роботодавці та їхні вимоги. Ми це розуміємо, бо самі проходили цей шлях і маючи досвід, вирішили поставити сервіс надання роботи за кордоном на належний рівень і люди, які скористалися нашими пропозиціями, залишаючи відгуки про роботу “Три Максимум”, здебільшого вдячні за надану можливість.

З кожною людиною, що їде працювати за кордон, ми стараємось все обговорити, порадити, розповісти про нюанси що чекають її на місці роботи. І нам дуже важливо знати ваші враження та відгути про роботу, що ми запропонували. Як ви з’їздили, що робили, де жили, яке було відношення працедавців до вас… Нам важливо це для того, щоб радити іншим людям цю вакансії на вашому прикладі, або ж навпаки. Розкажіть про це для нас та інших людей, що лише збираються поїхати:

33
Залиште свій відгук

avatar
21 Коментувати теми
12 Відповіді на тему
0 Підписники
 
Найчастіше обговорювані коментарі
Гаряча тема коментарів
31 Коментар авторів
Маша м. ЧергнігівАртєм_ААртур м.ЛуцькТри МаксимумЛіда, Маневичі Автори останніх коментарів
  Підписатися  
Сповістити про
Маша м. Чергнігів
Гість
Маша м. Чергнігів

Цікавила їх вакансія на склад одягу – подзвонила запитала – сказали актуальна. Мене цікавило чи можна ще по своїй візі – сказали можна. Бо вже замовила документи через чернігівську фірму, трошки мені їх затримали, вийшло, що тільки через місяць візу зробила. Дзвоню до три максимум, щоб їхать на одяг – вже набрали на ту вакансію. Розтроїлася дуже, пропонували інші ваканції – не стала розглядати принципово.

1 4 5 6