Відгуки

  Знайти роботу не так просто, і ті, хто хоч раз стикався з такою проблемою, це знають. А роботу за кордоном  – це ще важче, адже інша країна, інші закони, різні роботодавці та їхні вимоги. Ми це розуміємо, бо самі проходили цей шлях і маючи досвід, вирішили поставити сервіс надання роботи за кордоном на належний рівень і люди, які скористалися нашими пропозиціями, залишаючи відгуки про роботу “Три Максимум”, здебільшого вдячні за надану можливість.

З кожною людиною, що їде працювати за кордон, ми стараємось все обговорити, порадити, розповісти про нюанси що чекають її на місці роботи. І нам дуже важливо знати ваші враження та відгути про роботу, що ми запропонували. Як ви з’їздили, що робили, де жили, яке було відношення працедавців до вас… Нам важливо це для того, щоб радити іншим людям цю вакансії на вашому прикладі, або ж навпаки. Розкажіть про це для нас та інших людей, що лише збираються поїхати:

43
Залиште свій відгук

avatar
30 Коментувати теми
13 Відповіді на тему
0 Підписники
 
Найчастіше обговорювані коментарі
Гаряча тема коментарів
41 Коментар авторів
Паша, м.СлавутаНадія РомановичМакс, ЗдолбунівРуслана, м. РівнеЛюба Автори останніх коментарів
  Підписатися  
Сповістити про
Макс, Здолбунів
Гість
Макс, Здолбунів

Я поїхав від цієї фірми по біометрії , краще б не їхав, бо працював получається не повні 3 місяці. Плюс за житло вирахували, за форму теж, і зп виплачують аж через місяць. Поїхав просто виходить тільки заробітки побачить польські. Треба було візу польську відкривати((( Всім пишу, шоб знали що по біометрії менш вигідно як по візі.

Надія Романович
Гість
Надія Романович

я тоже 1 раз так само по біометрії їздила, тільки освоїлась – одразу вже пора додому. А вже згодом теж вирішила по візі – і тут робота попалась в Карпачі, в готелі 5*, покоївкою, жила в номері приготелі, дівчата попались сусіди по кімнаті хороші, робота монотонна але неважка. Заробила за півроку добре.

Паша, м.Славута
Гість
Паша, м.Славута

Знайшов цю фірму через інтернет. Для мене зручніше спілкуватися дистанційно, через сучасні інформаційні ресурси. Мені сподобався сервіс. Зателефонував, проконсультували гарно, відправили мені на вайбер свої контакти, сайт, декілька вакансій особисто мені по моїх вимогах. Було дуже приємно. Переглянув увесь сайт і переконався, що та вакансія, яку запропонували і яка зацікавила, мене повністю задовольняє 5**** готель курортний. Подав документи в електронному вигляді , домовилися про роботу. Вирішив зекономити поїхати по біометрії. Заплатити тільки за вакансію. І не витрачатися на візу. Затверджений на роботу 20.12 .2019р. Чекаю виїзду в нетерпінням. На разі все влаштовує, оперативно, доступно і недорого в порівнянні з іншими.

1 6 7 8