Відгуки


Залиште свої відгуки про роботу компанії “Три Максимум”! Розкажіть про Ваші враження про роботу, що ми запропонували. Як Ви з’їздили, що робили, де жили, яке було відношення працедавців до Вас… Нам важливо це для того, щоб радити іншим людям цю вакансії на вашому прикладі, або ж навпаки. Розкажіть про це для нас та інших людей, що лише збираються поїхати.

81
Залиште свій відгук

avatar
64 Comment threads
17 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
73 Comment authors
Три МаксимумОксанаВасильМаріяІрина Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
Василь О.
Guest
Василь О.

Їздив на роботу в Познань на склади Рабен. Нормально, все пооформляли дівчата. Коли все підтвердилось, поїхав зразу на склад. Робота заключалась в сортіровці груп товарів для їхніх супермаркетів. Платили добре, але і строго вимагали не дай Бог без каски пройдеш під карою, що на висоті з товаром, штрафують. Є певна к-сть помилок або порушень після якої ідуть зняття штрафу. Ну але то ж вони себе страхують шоб з тобою не сталось нічого. То ж не важко вдіти і каску і спецовку. Платили вчасно, на картку. Спочатку трохи важко без привички але потім нормально. Агенство все зробило добре, і документи і… Read more »

Артем с Фастова
Guest
Артем с Фастова

Еще Еврокэш – хорошие склады, тоже в Познане. Был по визе зимой – продуктовый склад – мне повезло попал на теплый склад а там еще есть склады с низкой температурой.Марине привет, оформляла меня, все сделала по документах, сама набирала меня, рассказывала что и как. Спасибо!

Ігор Петрушин
Guest
Ігор Петрушин

Я їхав тоже від цієї фірми, і тоже відправляла Марина на роботу, була постійно на зв’язку і в складних моментах все розказувала. Роботою задоволений. На осінь знов збираюсь.

Василь
Guest
Василь

Я поїхав на чищення лісу у Польщу. Якраз перед Новим роком. Робота важка, але пан платить по 20 злотих, що мене тішить. Якщо у вас хороша фізична підготовка, то можете їхати на цю роботу, тут хоч можна гарно заробити.

Оксана
Guest
Оксана

Я їхала на роботу від Три максимум по біометрії на пончики. Робота сподобалася, через місяць на цю вакансію поїхала ще моя подруга. То зараз працюємо разом.

1 14 15 16