Відгуки


 Залиште свої відгуки про роботу компанії “Три Максимум”! Розкажіть про Ваші враження про роботу, що ми запропонували. Як Ви з’їздили, що робили, де жили, яке було відношення працедавців до Вас… Нам важливо це для того, щоб радити іншим людям цю вакансії на вашому прикладі, або ж навпаки. Розкажіть про це для нас та інших людей, що лише збираються поїхати.

57
Залиште свій відгук

avatar
42 Коментувати теми
15 Відповіді на тему
0 Підписники
 
Найчастіше обговорювані коментарі
Гаряча тема коментарів
53 Коментар авторів
Никита, г. Жёлтые ВодыДмитро, смт МізочВаня, РокитнеБогдана, ХмельницькийЖанна, Великий Житин Автори останніх коментарів
  Підписатися  
Сповістити про
Дмитро, смт Мізоч
Гість
Дмитро, смт Мізоч

Швагро цю фірму рекомендував мені і я тепер рекомендую всім. Документи зробили швидко, все що треба для візи підготували.

Никита, г. Жёлтые Воды
Гість
Никита, г. Жёлтые Воды

Я хочу поблагодарить весь коллектив агентства за хорошую работу и отзывчивость сотрудников. Нелегко было нам с женой решиться на поездку в Польшу на заработки. Если бы не Три Максимум,то так наверное и не решились бы. Мы сейчас возле Варшавы на складе косметики. К нам тут хорошо относятся, помогают влиться в работу, поселили нас с парой из Харькова. Они там уже полгода работают. Хорошие ребята. А послезавтра пообещали расселить нас и мы с женой будем жить в отдельной комнате, хотя и с ребятами уже привыкли. Жалеем только, что не захотели делать визу, а решили ехать по биопаспорту на 3 месяца. Сейчас… Читати більше »

1 9 10 11