Подати анкету

Чому потрібно заповнити дану анкету?

  Ви хочете, щоб вам запропопонували хороші варіанти роботи за кордоном, і внесення даних в цю анкету та її опацювання нашими менеджерами з пошуку роботи дозволить вам отримати саме ті пропозиції по наявних вакансіях, що якнайкраще підходять для вас як спеціаліста, відповідно вашому вікові, статі, фізичним можливостям, та особистим потребам. Агентство “Три Максимум” має ліцензію на здійснення послуг з пошуку роботи за кордоном, та пропонує офіційне працевлаштування на різні вакансії в Польщі, Німеччині, Швеції.

  Тож заповнюйте всі поля максимально точно та вірно.

Персональні дані:
Прізвище

Ім'я

Дата народження

Місце проживання

Громадянство

Сімейний стан

Спеціальність

Освіта

Контактні дані:
Мобільний телефон

Viber

E-mail

Закордонний паспорт

Досвід роботи за кордоном*:
Країна/и

Ким працювали

Знання іноземних мов:

Особливості здоров'я

Останнє місце роботи:
Спеціальність

Стаж

Бажані вакансії

Категорії водійських прав

А1АВ1ВС1СD1DТ

  Для роботи за кордоном ми маємо більше 700 вакансій на різні терміни – від 2-3 місяців  до 6 і більше. Можете обрати собі роботу як спеціаліст, так і різноробочими, на складах та в готелях-ресторанах, на будівництві.  Обирайте, що вам найкраще підходить. 

  ПЕРЕЙТИ У ВАКАНСІЇ 

* Надсилаючи анкету, ви тим самим підтверджуєте, що ознайомлені зі ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних» та погоджуєтесь на використання персональних даних для забеспечення якісного надання послуги з підбору роботи. Заповнення даної анкети не є формою заключення угоди та не передбачає для сторін ніяких обов’язків та прав.