ОБЕРЕЖНО!!! ШАХРАЇ!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

УВАГА! Прочитавши наступну інформацію Ви можете себе вберегти та не стати жертвою шахраїв!!!

Шановні клієнти! Нещодавно до нас звернувся чоловік Юрій Державець, який запитав, чи працює у нас такий працівник як Панин Николай Николаевич. Ми вперше взагалі чуємо такого “працівника”, раніше з ним НЕ співпрацювали і взагалі не знаємо, що це за людина!

Цей Панин Миколай Миколайович – ШАХРАЙ! Він представився співробітником “Три Максимум”, скопіював нашу ліцензію, яка була представлена на сторінці у Facebook (на даний момент ми зі сторінки її забрали, щоб інші не використовували в особистих цілях).

Шахрай обдурив на суму 8985,00 грн. – сума нібито за роботу у Швейцарії. Юрій Державець оплатив гроші за себе та за свою дружину, а крім того, Панин Миколай Миколайович встиг обдурити ще й товаришів Юрія. Після оплати шахрай зник, на зв’‎язок більш не виходив.
Юрій звернувся до нас, скинув реквізити картки шахрая на яку пересилав кошти. Ось номер картки шахрая, яку він надсилав Юрію: 4009 9000 1021 6822. А це номер телефону Панина, через який він зв’‎язується з клієнтами: +380508763386

Зараз за цю справу взялася поліція! Сподіваємося, шахрая швидко знайдуть та розкриють його схеми!

Як вберегти себе від подібних шахраїв?

  • Телефонуйте завжди на офіційні номери – перевіряйте їх на сайті компанії. Номери телефонів компанії “Три Максимум” ось: +380 98-601-71-21;   +380 50-936-56-55

Не довіряйте особистим номерам, які ніде не висвітлюються.

  • Діяльність компанії з працевлаштування за кордом здійснюється в офісі. Компанія “Три Максимум” знаходиться у м. Рівному, на проспекті Миру, 11, оф. 16. 
  • Компанія, яка пропонує роботу за кордоном повинна мати ліцензію, яку Ви завжди можете попросити, щоб переконатися у її достовірності, видану Міністерством соціальної політики. Та як бачите, ліцензію шахраї беруть чужу і використовують у власних цілях. Зверніть на це увагу!
  • В офісі компанії з працевлаштування повинен бути куточок споживача, де розміщені: “Наказ про видачу посереднику ліцензії, витяги із законів України”, “Про зайнятість населення”, “Про зовнішню трудову міграцію”, завірена ліцензіатом інформація про види професійної діяльності, за якими пропонується працевлаштування, та інші інформаційні матеріали щодо працевлаштування за кордоном;
  • Компанія повинна мати офіційний веб-сайт.
  • Компанія зобов’язаний надати інформацію про майбутні умови праці.
  • Для працевлаштування за кордоном оформлюється трудова віза або інших документ, який надає дозвіл на працю, в залежності від країни працевлаштування.

І ще завжди перевіряйте достовірність інформації, прийдіть на офіс, зателефонуйте на офіційні номери компанії, можете знайти людей, котрі безпосередньо їхали від компанії раніше на роботу та поцікавитися враженнями.

Всі актуальні вакансії від нашої компанії є на нашому сайті, ми публікуємо всі актуальні вакансії, і Ви завжди можете їх переглянути та перечитати. У кожній зазначено детально всі умови: заробітна плата, графік роботи, країна, особливості роботи і т.д.

Ми за чесну працю, і для нас важливо, щоб кожен наш клієнт був задоволений!  

Бажаємо Вам ніколи не потрапляти у пастки шахраїв! Просимо завжди бути обачними, перевіряти достовірність інформації, телефонувати на наші номери “Три Максимум”:

+380 98-601-71-21

+380 50-936-56-55

 

Залиште свій відгук

avatar
  Subscribe  
Notify of