Скільки українці витрачають та економлять у Польщі?

Кожен 3 з 4 українців у Польщі працюють на фізичній роботі. І кожна третя людина отримує понад 3000 злотих на руки. Крім того, роботодавці часто надають працівникам привабливі бонуси, такі як безкоштовне житло, Інтернет або транспорт до робочого місця. 

Експерти з кадрової служби зазначають, що щомісячні витрати часто не перевищують 500 злотих.

Експерти служби персоналу підкреслюють, що найкращим способом залучення працівників з України, крім привабливої ​​зарплати, є додаткові вигоди. Завдяки їм значно знижується вартість життя в Польщі, і більше грошей залишається у вашій кишені. Найпопулярніші бонуси – це безкоштовний Інтернет, отримують 37% українців, 27% українців у Польщі отримують безкоштовний транспорт до робочого місця. Також 27% працівників з України отримували безкоштовну їжу та кожен п’ятий мобільний телефон.

Українці, які працюють у Польщі, завжди витрачали невеликий відсоток заробітку. Зараз ця тенденція поглиблюється через пандемію коронавірусу.

“Крім того, для працівників з України додатковою мотивацією економії може бути те, що ще невідомо, чи погіршиться епідемія восени. Якщо державні кордони знову будуть закриті, заробітна плата тепер повинна бути вищою” – підсумовує Кшиштоф Інглот.

Останні дані Центрального статистичного управління показують, що в першому кварталі 2020 року українці залишили майже 1,48 мільярда злотих у портфелях підприємців у Польщі, що є найгіршим результатом за 3 роки, на понад 100 мільйонів менше, ніж рік тому.

 

Якщо Вас цікавлять актуальні вакансії роботи за кордоном, можете ознайомитися тут

Залиште свій відгук

avatar
  Subscribe  
Notify of