Німеччина спростила процедуру працевлаштування для українців

    Польщі, Чехії та Словаччині варто задуматися про додаткові можливості для трудових мігрантів.

     Віднині українцям, які опанували робітничі професії буде простіше знайти роботу в Німеччині. З 1 березня набрав чинності новий закон, який стосується трудових мігрантів не з Європейського союзу. Про переваги й можливості нового закону читайте далі.

Умови працевлаштування

Відповідно до нового закону, аби отримати роботу в Німеччині потрібно: наявність кваліфікації, зокрема наявність диплому про професійне навчання, яке тривало щонайменше два роки. Кваліфікацію має підтвердити німецьке профільне відомство.

Також має бути конкретна пропозиція працевлаштування чи укладений договір з роботодавцем. Займана посада має відповідати отриманій кваліфікації. Випускникам вишів дозволено виконувати роботу для якої достатньо середньої кваліфікації.


 

Додаткові можливості

Якщо Ви маєте кваліфікацію й володієте німецькою (рівень В1), то Вам дозволять жити в Німеччині впродовж півроку, які відведені для пошуку постійного місця роботи. Одначе, не забувайте Ваша кваліфікація має бути підтверджена ФРН.

У випадку невідповідності, коли іноземна кваліфікація не відповідає вимогам німецької, то заради її підвердження іноземець може отримати візу на термін від 18 до 24 місяців (час відведений для підвищення кваліфіцікації).

Той, хто має конкретну пропозицію від роботодавця зможе отримати візу на чотири роки або на час, що вказаний у трудовому договорі. А після чотирьох років можна буде отримати посвідку на проживання.

А випускники німецьких  вишів та закладів профосвіти, які пропрацювали 2 роки одразу після здобуття кваліфакації можуть одразу розраховувати на посвідку на проживання.

 

 

Залиште свій відгук

avatar
  Підписатися  
Сповістити про