Поляки як Українці? 7 національних особливостей поляків, що так схожі на наші.

 Українцям, що збираються до Польщі або і просто, цікавляться поляками як нацією, цікаво буде порівняти якості польського народу з українськими і вирішити для себе, наскільки ми схожі чи різні.поляки_які вони

 Безперечно, кожна не те що нація, кожна персона інша, та все ж є дещо, що об’єднує і тих і інших. Найкращі чи ба, найпомітніші якості між поляками та українціями:

1. Творчість і гнучкість.

 Поляки можуть знайти себе у багатьох, навіть екстремальних ситуаціях і творчо шукати можливості, які можуть перетворитися на реальний шанс для себе! Цей дух боротьби, почуття незалежності з одночасно високим ступенем гнучкостіце дивовижне поєднання, яке присутнє і у нас! Труднощі спонукають шукати вихід, ефективне вирішення проблеми. Така винахідливість стала зброєю в боротьбі за краще життя. У нас не було мясами смажили хлібні котлети, у нас не було цукерокми знали, як зробити смоктальні смаколики з цукру, деякі навіть продавали їх. Зазвичай і ми шукаємо ефективні, недорогі та інноваційні рішення.

 2. Гумор.

  Жителі Польщі – гумористи ще ті. Годинами можуть розповідати анекдоти, сміятись над собою чи сусідом. Якщо попадають в халепу, вибравшись з неї, перетворюють цю історію в жарт та самі охоче сміються над неюУкраїнці теж мають звичку розповідати про свої смішні ситуації, не боячись виставити себе для насміху. Не кажучи вже про інших людей, знаменитостей, владців, своїх керівників

3. Визначення та амбіції.

  Поляки як і українці, досить амбіційні і готові зубами вигризатимісце під сонцем”. Вони їдуть в сусідні країни, починають з прибиральників, різноробочих, барменів, доглядальниць, і за кілька років вже мають хорошу роботу а то і самі є власниками невеличких компаній чи бізнесів. Студенти їдуть вчитися в інші країни бо реально розуміють важливість хорошої і затребуваної освіти. Хтось повертається в Польщу , хтось залишається працювати чи то в Англії, чи в Німеччині, чи в Фінляндії

  Знайома картина, чи не так? Українці не чекають на кращі часи, а їдуть заробляти в ту ж Польщу, Німеччину, Чехію. І їх там цінують. А такі спеціалісти, як програмісти, лікарі, хіміки, будівельники завжди можуть розраховувати на хорошу оплату праці та краєрний ріст. За останнє десятиріччя українське студентство значною мірою поповнило аудиторії вузів Європи.

  І вартість навчання не набагато вища, ніж в Україні. А європейський диплом дає багато можливостей для працевлаштування.

4. Гостинність і сімейні цінності.

 Поляки віддані, гостинні, і відкриті до інших людей. Сімя для них є найвищою цінністю. Польські сімї поважають та бережуть традиції, як в побуті, так і в релігії, і набожність це теж про поляків. Вони привчають до цього чи не з пелюшокперше причастя, святкування в колі сімї кожного свята, Днів народжень, Різдва, ПасхиВ сумні моменти всі родичі також підтримують і завжди допомагають.Це зміцнює родинні звязки, а даліі всю націю.

 Коли до поляка приїздять гостіа надто, з іншої країнився родина старається зробити прийом по максимуму! Національні страви, випивка, радушність, щирістьгості довго памятатимуть якбули в Польщі в гостях у Яцека”.

поляки_які вони

 Для українця його рідце святе. Ми воювали за свою свободу, дотепер болісно сприймаємо будьякі нападки на родинні цінності. Кожен батько чи мати здатні пожертвувати всім заради кращого для дітей. Так і робимо….За період незалежності релігійність перестала бути чимось соромязливим і в наших церквах зараз чимало молодих людей, сімей, – просто на службах, на Хрещенні, на обрядах вінчання

  Приємно бачити цілі династіївід бабусь і до внуків, на Пасхальних служіннях, на сповідіУкраїна духовно відроджується і в цьому стає схожою на свою сусідкуПольщу.

 Українська ж гостинність відома всьому світовіми останнє виставимо на стіл, на позичені гроші зробимо весілля але таке, щоб всі запамятали, і щоб не гірше як в сусіда:). Приїдете до насми постелимо вам найкращу постіль і на найкраще ліжко.

 Потрібна допомогавсією вулицею скинемось, в горі чи в радості. Бо ми такі.

5. Старанність і працьовитість.

 Полякипрацьовита нація. Це горді люди, які легко беруться за будьяку роботу і наполегливо працюватимуть, щоб забезпечити своїм дітям гарне майбутнє.

 Як і українці, в Польщі багато хто відклав університетські дипломи в ящик, тому що вони не гарантують зарібної роботи в своїй країні. Поляк не боїться жодної роботитак думають про цю націю в інших країнах світу.

 Працездатне населення Польщі залишає свою країну, де навчалося і вирішує працювати за кордоном, нижче кваліфікації. Як це не парадоксально, саме це навчило поляків працьовитості та великої поваги до будьякої роботи.

 Маючи роботу, вони прагнуть бути кращими, виділятися зпоміж інших і бути за це визнаними. Поляки відомі своєю готовністю навчатися, швидко піднімаючись по карєрній сходинці, незалежно від того, наскільки їхня поточна робота відходить від освіти та досвіду.

 Переконувати ж кого завгодно, що українціпрацьовита нація, це всеодно що доводити, що дощ то дощЦе і так всім відомо в світі. Нас можуть вважати якими завгодно, проте всі погодяться, що українці вміють працювати, можуть працювати і знають, як працювати. А коли до нас ставитись з гідністю і добре оплачувати нашу працюми готові на все. На даний час як в середині країни так і за її межами, багато українців працюють далеко не за освітою, дипломи, в своїй більшості, перестали бути важілем для пошуку хорошої роботи. Подивіться по сторонах на ваше оточенняхто ваш сусід за освітою і ким зараз працює, і в себе на батьківщині чи в столиці, а може за кордоном?…А ваші брат чи сестра?…Отож.

7. Винахідливість.

 « Голь на выдумку хитраця російська приказка як жодна інша підходить для поляків та українцівВсі ми родом з соціалістичного минулого і памятаємоепоху тотального дифіциту”.

 Щодо поляків, то це навчило їх бути винахідливими та не надіятись на когось чи щось. Важко було купувати нову річ коли стара вийшла з ладу, тому кожен придбаний чи то диван, чи шафа, чи телевізор цінився і ремонтувався, до тих пір, поки зовсім не був придатиний до користування. Поляк завжди знайде рішення, щось полагодити, виправити, увімкнути, підбити, покраситиЦе винахідливі, творчі, різнобічні люди. Зазвичай вони не спеціалізуються в одній області. Поляк може вирішувати проблеми в різних сферах, – укладання паркету і ведення ділової бугалтерії, це є наслідком необхідності адаптації до важкої економічної ситуації.

 Українські споживачі лише починають звикати до того, щоб викликати майстра для ремонту каналізації чи перетяжки меблів, щоб святкувати дні народжень чи весілля, замовивши кафе, а не стоячи всією сімєю тижденьза плитою”. Ми все ще продовжуємо більшісь ремонтних робіт виконувати самотужки і наших батьків дуже важко переконати викинуть постіль, яка була куплена в рік, коли ми народились і вже світиться….бо вонаще може знадобитись”… А скільки вчителів, бухгалтерів, медиків стоять на ринку, продаючи товари і в сніговії і в дощову погоду і в спекотні дніМи не розгубимось і вирішимо проблему, якою вона б не була, так нас навчила нашаепоха перемін”.

 Порівнювати два сусідні народи і шукати схожість чи різницю ми можемо за різними критеріятми і відповідно робити різні висновки. Але однозначно, і поляк і українець буде вас поважати і прислухатись до вас, якщо ви будете поводитись з ним полюдськи. Бо всі ми люди. Маємо різні характери, світогляди та релігії. Поважаймо одне одного, і світ стане кращим.

1
Залиште свій відгук

avatar
1 Коментувати теми
0 Відповіді на тему
0 Підписники
 
Найчастіше обговорювані коментарі
Гаряча тема коментарів
1 Коментар авторів
Константин, Винница Автори останніх коментарів
  Підписатися  
Сповістити про
Константин, Винница
Гість
Константин, Винница

Был приятно удивлен отношением поляка-начальника к нам, приехавшим на работу с Украины, еще и не знавшим что и как.Терпеливо объяснял, смотрел, подсказывал. Мы старались и проработали у него все лето. Хотя некоторые жаловались что заставляет работать. Но вы же не на отдых приехали. Так что, я согласен, что мы похожи. И у них и у нас есть как хорошие так и плохие, особенно, если дать немножко власти над людьми, что не имеют много прав…