Роботи середньої ланки для жінок в Європі — 5 найкращих.

Як би не говорили про міжстатеву рівність, вартість жіночої та чоловічої роботи все ж відрізняється. Але серед безлічі робіт для жінок є варіанти з хорошою оплатою праці.

Давайте не будемо брати до уваги спеціальності вищої ланки чи вузьконаправлені, як ,скажімо, хірург, біолог, технологРозглянемо роботи середнього сегменту та різноробочих, що є найбільш затребуваними в країнах Євросоюзу.

Для жінок середнього віку найкраще підійдуть наступні
види робіт з комфортними умовами праці та відсутністю важких фізичних навантажень:

  • 1. Пакувальниця на кондитерській фабриці. Пакування цукерків, печива. Сортування по якості. Жінки працюють при кімнатній температурі, на одному місці.
  • 2. Покоївка. Обовязкиприбирання номерів, території. Обовязково при працевлаштуванні надається проживання при самому готелі, харчування, спецформа.
  • 3. Помічниця кухаря. Подрібнення, чищення продуктів для приготування, інші підсобні роботи. Такі вакансії є для ресторанів при готелях, гірськолижних комплексаів, баз відпочинку.
  • 4. Комплектувальниця на складах косметики. Складання, маркування, збір косметичної продукції для відправки. Великі склади відомих виробників косметики.
  • 5. Робота в теплицях. Пасинкування, обрізка, догляд за рослинами. Збір грибів та овочів. Тут оплата може залежати від продуктивності, тож жінки можуть заробити більше, якщо, наприклад, зберуть більше грибів чи обріжуть більше рослин

Такі роботи дозволяють заробити жінкам непогані гроші відносно зарплат на таких же вакансіях в Україні. При цьому сама робота неважка, умови дозволяють відчувати себе комфортно, і періоди в 1-3-6 місяців дають вибір для можливостей короткотермінових поїздок. Країна, що користується найбільшою популярністю при наданні такої роботиПольща.