Чому робота за кордоном — вихід для багатьох українців.

З безвізовим режимом жителі України можуть не тільки подорожувати по Європі без оформлення візи (лише по біоментичному паспорту), а і непогано заробити, поїхавши працювати за кордон на 1-3 місяці.

Цим вже скористалось чимало людей, що не мають роботи в своїх містах чи селах. І це не дивно, адже для жителя села заробіток в 10-15 тис. грн за місяць на місцінездійсненна мрія. А от у Польщі, Чехіїї, Німеччині це реально заробити на роботах, що навіть не потребують спеціальної освіти чи навичок. Краще заробляють водії, електрики, зварювальники, будівельники, програмісти

Окрім того, самі польські роботодавці зацікавлені у таких робітниках, адже зараз там дефіцит працівників середньої ланки та різноробочих. Наші заробітчанице сумлінні працівники, вони вміють і хочуть працювати. Особливо, коли їм за це платять набагато більше, ніж вдома.

Найзатребуваніші вакансії до прикладу, в Польщі:

  • комплектувальники на склади (побутова хімія, косметика, меблі, будівельні матеріали),
  • водії навантажувача,
  • сортувальник (одяг, овочіфрукти),
  • прибиральниці,
  • покоївки,
  • будівельні спеціальності

Коли ви вирішуєте їхати на роботу за кордон, вам потрібно вирішити, яку саме роботу ви хочете і на який термін. Окрім роботи по певній вакансіїї, є можливість також поїхати працювати з чоловіком чи дружиноює ряд вакансій для сімейних пар. Це дуже добре для сімїпроживати і працювати разом за кордоном, так як найважчим випробуванням для таких людей є розлука з родиноюТакож виясніть про документи, що потрібні для перетину кордонучи то проста біометрія, чи робоча віза,чи шенген. Зазвичай, цю інформацію надають або агенства з працевлаштування, через які ви шукаєте роботу, або консульство тої країни, куди ви їдете.

Винаймаючи робітника з України, закордонні компанії отримують недорогу робочу силу, що згідна працювати за такі гроші, за які той же поляк, німець або чех не працюватимуть. І мало того, є конкуренція на таке робоче місце. А для тих, хто іде працюватице хороша можливість для підтримки родини, забеспечення своїх дітей та гідного рівня прожиття в своїй країні.

2
Залиште свій відгук

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ba$_yegor3docean Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
3docean
Guest

наші люди вміють працювати, якщо їм платять….

ba$_yegor
Guest
ba$_yegor

Даа… наших українців там люблять за “трудоголізм”…поляк не хоче робить за такі малі гроші – їде в Німеччину, швецію, дальше…зароблять.