6 найпопулярніших робіт без досвіду та знання мови в Європі.

Ви мало заробляєте а то і зовсім не маєте роботи в Україні, не знаєте ніякої іноземної мови, але хочете їхати заробляти за кордонце цілком реально, і нижче піде мова про шість найпопулярніших вакансій, що пропонують роботодавці в Польщі, Німеччині, Чехії

Вони не потребують знання мови та якихось професійних навичок:

  • 1. Комплектувальники на складивеликі логістичні та мережеві компанії потребують людей для сортування, маркування та складання продуціїце можуть бути як продуктові склади, косметичні товари, будівельні матеріали, одяг, канцтоварна продукція, та і вузькоспеціалізовані.
  • 2. Кондитерська фабрикапакувальники продукції. Для розкладки цукерок, тістечок, драже по коробках, пакетах, сетах.
  • 3. Теплиці, фермерські господарстваробота всім знайома, особливо, якщо ви з сільської місцевості. Збір овочів, фруктів, грибів, сортувальні роботи з розсадою, саджанцями.
  • 4. Облагороджувальник території стрижка газонів, збір груп відходів, прибирання та контроль за чистотою ввіреної ділянки.
  • 5. Покоївка в готель. Контроль санітарногігєнічного стану конкретної території або номерів.Прибирання номерів, зміна постільної білизни та полотенець. Комплектування номерів засобами гігієни та поповнення мінібарів.
  • 6. Помічники кухаря. Ряд готельноресторанних комплексів, ресторанів потребують на кухні помічників для нарізання, чищення овочів, фруктів, допомоги у оформленні фуршетів, обслуговування під час великих прийомів, свят.

Таким вакансіям не потрібні глибокі навички по роботі, і якщо ви налаштовані працювати та заробляти гроші, то за тиждень ви навчитесь робити те що вимагають.

Слід відмітити, що наразі дефіцит на ринках праці Європи саме різноробочих.Тож роботодавці Польщи Німеччини, Чехії та інших країн з радістю приймають працювати людей з України (ми ж бо працьовиті люди) та створюють їм належні умови для праці та проживання.

Залиште свій відгук

avatar
  Subscribe  
Notify of