31.08.2017

Музейний проект на 1,74 млн.євро

Україна розглядає проект спільного з Польщею музейного простору вартістю 1,74 млн євро. Про це  повідомляє прес-служба уряду.

Як зазначається, під час візиту віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе до Львова з місцевою владою обговорювалася "можливість створення спільного українсько-польського музейного простору в рамках транскордонного культурного співробітництва".

"Вартість проекту становить 1 млн 741 тис. 593 євро. За умови підтримки європейськими коштами, ця сума може бути спрямована на збереження та популяризацію спільної польської та української культурної спадщини, створення спільного музейного середовища, якісного музейного продукту, що покращить українсько-польську культурну комунікацію", - йдеться у повідомленні.

Вказано, що проект передбачає реставрацію Кам'яниці Корнякта (Королівської Кам'яниці), підготовку та проведення спільних виставкових проектів, тренінги та круглі столи для музейників Львова та Любліна, стажування реставраторів, а також роботу над Стратегією розвитку співробітництва між музеями Львова та Любліна.

"Ці заходи розглядаються як частина Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020 роки. Загальна сума програми становить 201 млн 386 тис. 2,40 євро, з яких - 183 млн 78 тис. 184,00 – кошти ЄС, які можуть бути спрямовані на підтримку проектів", - додали в уряді.