Рекрутингове агентство «Три Максимум» почало роботу 14 квітня 2012 року. За декілька років своєї діяльності організація зайняла лідируючі позиції на ринку працевлаштування і є однією з провідних рекрутингових агентств Рівненського регіону.

Агентство «Три Максимум» отримала ліцензію АЕ 637167 від 27.05.2015 на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном.

Місія агентства – максимально полегшити процес працевлаштування за кордоном та забезпечити високооплачуваною роботою кожного працівника, що відповідатиме їхнім професійним навикам.

Основне кредо агентства: «Три Максимум – це досвід, надійність та довіра».

Двигуном швидкого і послідовного розвитку агентства є активна робота команди однодумців, які складають ядро компанії. Під маркою «Три Максимум» об’єдналися висококваліфіковані фахівці в сфері візового бізнесу, рекрутменту і управління людськими ресурсами.

Наша команда:
- 6 менеджерів по роботі з клієнтами (супровід клієнта від заявки на отримання візи до працевлаштування) ;
- 2 менеджери по роботі з польськими партнерами (здійснюють підбір вакансії для робітників);
- 2 офіс-менеджери (здійснюють підготовку документів для отримання візи);
- 3 водії, які довозять працівників на місце роботи;
- директор агентства.

Агентство «Три Максимум» пропонує повний візовий супровід для усіх типів віз, забезпечує роботою у будь-якій галузі починаючи від будівельного сектору та закінчуючи ІТ-технологіями. Компанія здійснює свою діяльність за правилом «ціна-якість-терміни».

За три роки діяльності ми підписали прямі контракти більш ніж з 100 польськими роботодавцями, що дозволило збільшити базу актуальних вакансій і отримувати щотижня більш ніж на 50 нових пропозицій.